ITT ENIDINE, INC.

ITT Enidine Inc., 50 yılı aşkın süredir küresel endüstri ve havacılık pazarlarında çeşitlendirilmiş ürünler için güvenilir kaynağınızdır. Genel merkezi Orchard Park, NY'de bulunan Enidine; Mekanik Darbe Emiciler , Titreşim Yalıtım Ürünleri , Gürültü Azaltma Ürünlerinin yanı sıra Yavaşlama Cihazları ve Hidrolik /Pnömatik Çalıştırma ve Hareket Kontrolü uygulamaları için ürünlerin önde gelen tedarikçisidir . Ürünlerimiz küresel Endüstri , Rotorcraft ,Sivil ve Askeri Havacılık , Deniz ve Kara Savunma Sistemleri, Otomasyon ve Altyapı alanlarında kullanılmaktadır.

ITT AEROSPACE CONTROLS, LLC.

ITT Aerospace Controls,LLC. ürün hatları, müşterilerimize ticari ve sivil havacılığın yanı sıra askeri ve kargo uçağı uygulamalarına yönelik çözümler sunmaktadır. Uçak parçaları envanterimiz rotorcraft uygulamaları, uçak bileşenleri, buzlanmayı önleyici valfler, yakıt sıcaklık anahtarları ve hatta iniş takımı valfleri, çapraz besleme valfleri, yüksek sıcaklık anahtarları, OBOGS anahtarları ve valfleri, basınç artırma su pompaları, gösterge basınç anahtarları ve çok daha fazlası gibi özel yapım ürünleri endüstriye sunmaktadır. 

NUMERICS GmbH

Numerics GmbH,savunma sanayi ve devlet kurumları için mühendislik hizmetleri ve yazılım yapmaktadır. Almanya'nın Münih şehrinde kurulan Numerics GmbH ile Bordo 2020 yılı başından itibaren müşterileri için balistik alanındaki ihtiyaçlarına, yenilikçi ve ihtiyaçlarına göre uyarlanmış çözümler için, birlikte hizmet verme kararı almışlardır. Numerics GmbH, patlatmanın terminal etkilerinden, yapısal modellemenin kırılganlık ve hayatta kalma analizlerine kadar geniş bir çalışma alanında gerçeğe olan uygunluğu kanıtlanmış özel çözümler sunmaktadır.

AMERICAN ROAD PATCH™

American Road Patch™ yol onarımlarının ömrünü uzatan, su geçirmez bir yüzey oluşturmak için yola uygulanır. Günümüzün mevcut yol onarım yöntemleri çoğunlukla sorunun en önemli nedeni olan suyun dışarıda tutulması gerekliliğini karşılamaz. Geleneksel onarım yöntemleri yalnızca geçici dolgular kullanıyor. American Road Patch™ size uzun süreli ve sorunun kaynağına yönelik bir çözüm sunar. Bordo Türkiye Münhasır Distribütörüdür ve American Road Patch™ bir Adfors Saint Gobain markasıdır.

MIL-SPEC GRUBU MADENİ YAĞLAR

Askeri performans kodlu ürünler, savunma sanayi için olmazsa olmazdır. Bu ürünlerin kavuştuğu standartlar, kara hava ve deniz grubu ürünler için altın standart olarak tanımlanır. Bu, yüksek kaliteli ürünlere erişim ve tedarikinin sağlanması da, en az ürünlerin kendisi kadar önemlidir. Bordo, uzun zamandır bu tedarik altyapısına sahip bir şirkettir ve müşterilerine markadan bağımsız zengin bir erişim içeriği sunar. Hızlı sevkiyat ve izlenebilirlik MIL-PRF kodlu ürünlerin tamamı için önceliğimizdir.

MATRIX COMPOSITES INC.

Matrix Composites, 1993 yılından bu yana kompozit geliştirme ve üretimine öncülük etmektedir. Kompozit uygulamalarını istikrarlı üretime dönüştürürken tarafsız bir malzeme ve işleme yaklaşımı benimser. Çok özel mekanik, termal veya boyutsal özellikler gerektiren son derece karmaşık entegre yapılar ve uygulamalarda uzmandır. Eşsiz Sıvı Reçine Kalıplama süreçleri (RTM, CVM ve HiRPM®) ve oran üretimindeki kapsamlı bilgisi ile rekabetin açık ara öncüsüdür.

UZAY VE HAVACILIK YAĞLARI

Tedarik zincirimizde askeri ve sivil havacılık ile rotorcraft alanında kullanılan; Korozyon Önleyiciler, Hidrolikler, Türbin Yağları, Genel Amaçlı Yağlayıcılar, Düşük Sıcaklıkta Çalışan Yağlar bulunmaktadır. MIL-SPC grubu madeni yağ tedarikinin yanı sıra, başta NASA olmak üzere uzay ve havacılık endüstrisi tarafından sıklıkla kullanılan ve montaj için oldukça önemli ısıya dayanıklı havacılıkta kullanılan montaj yağları da ürün gamımızda bulunmaktadır.

MARİN GRUBU MADENİ YAĞLAR

Tuz ve tatlı suyun yaratacağı, oksidasyona, aşırı sıcağa ve soğuğa dayanıklı olacak şekilde üretilen deniz ürünlerinde de olgunlaşmış uluslararası standartlar söz konusudur. Başta Jetlube ve Whitmore olmak üzere tedariğini yaptığımız ürünler uzun ve zorlu seferlerin ağır ve yüksek tempolu çalışma koşullarına dayanıklı sivil ve askeri gemilerden römorkörlere, tekne lansmanları ile su içi ve dışında uzun yıllardır tüm dünya tarafından uzun yıllardır ve güvenle kullanılmaktadır.

WHITMORE RAIL

Whitmore Rail ile operasyonel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluruz. Whitmore Rail dünyadaki raylı uygulama aparatları ile birlikte hat montajlı bileşenler ve yağlayıcılarını birlikte üreten tek firmayız. Whitmore Rail ürünleri dünya genelinde 180.000 KM’den daha uzun bir parkurda kullanılmaktadır. Demiryolları her yıl aşırı sürtünme den dolayı binlerce tekerlek kaybediyor. Bu durumun ekonomik yükünün oldukça farklı boyutları vardır ve ağıdır. Doğru yağlama ve ekipman desteği ile Whitmore, Rail pozitif varlık yönetimi ve bu sorunların çözümüne katkı sağlar.